Люди мають розуміти, чому змінюються тарифи

Борис Галушко: „Люди мають розуміти, чому змінюються тарифи”.

Чергове засідання обласної комісії з питань реалізації державної цінової політики в житлово-комунальному господарстві присвятили проблемі коригування тарифів на послуги з утримання житлового фонду – його, як відомо, ухвалила міська влада Полтави.

Заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко, який вів нараду, зазначив:

- Важливо, щоб громадськість орієнтувалася в причинах подібних кроків. Адже це питання серйозне, воно відбивається на родинних бюджетах, воно складає зміст звернень у рамках ініційованого Президентом України Віктором Януковичем „Діалогу з країною”. І якщо в Комсомольську чи Пирятині тарифи підвищили обґрунтовано, то Полтава, на наш погляд, здійснила коригування з порушенням процедур. Наприклад, не відбулося обговорення, не поставлено до відома широке коло споживачів, цінова інспекція не погодила тарифи на вивезення твердих побутових відходів. Наша рекомендація – лишити тарифи на попередньому рівні. Необхідно, щоб керівники Полтави її виконали.

Нагадаємо, що тариф у розрахунку на 1 кв. метр становив у середньому 58 копійок, а тепер сягне двох гривень.

-Це як у Києві, - відзначали учасники наради, - жодний обласний центр такого не має.

30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов