На Полтавщині провели виїзне засідання колегії управління

Минулого тижня на базі Надержинщинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№65) було проведено виїзне засідання колегії управління ДПтС в області.

Члени колегії на чолі з начальником управління генерал-майором внутрішньої служби Миколою Ісаєвим провели стройовий огляд особового складу та виконання вправ стройового статуту, здійснили обхід територією установи. Ознайомилися з комунально-побутовими умовами утримання засуджених жінок.

Протягом року в установі було проведено косметичні ремонти, зокрема арештного дому, ДІЗО та ПКТ. Відремонтовано виробничі цехи, їдальню, пекарню, лазнево-пральний комплекс. Також оновлено спортивний майданчик для засуджених.

На виїзному засіданні колегії було продемонстровано кімнату психоемоційного розвантаження для персоналу установи. Тут працівники колонії можуть поспілкуватися із психологом та отримати кваліфіковану допомогу.

На території виробничої зони було представлено експозицію продукції підприємства колонії. Тут були товари від подушок до вишитих вручну сорочок та рушників.

Начальник управління Микола Ісаєв поспілкувався із засудженими жінками колонії та поцікавився умовами утримання. Скарг від засуджених на комунально-побутове влаштування та дії адміністрації не надходило.

Після обходу територій установи було підведено підсумки виїзного засідання. У заключному слові начальник управління Микола Ісаєв дав позитивну оцінку проведеній роботі та подякував персоналу за підготовку до колегії.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов