В ОДА затвердили список інвалідів війни, які отримають житло

Сьогодні в Полтавській ОДА затвердили остаточний список претендентів серед інвалідів війни, які перебувають на квартирному обліку в Полтавській області, на отримання житла. Його підтримали всі члени комісії з питань забезпечення житлом осіб з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнів інтернаціоналістів, інвалідів війни та військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, для відселення їх із закритих та віддалених населених пунктів військових гарнізонів, засідання якої відбулося сьогодні.

До списку ввійшли 7 інвалідів війни, які проживають на Полтавщині. Кандидидатів на отримання житла відбирали в порядку черги, відповідно до законодавства.

«Нажаль  критерії відбору кандидатів не завжди співпадають з моральними і емоційними можливостями. Інваліди є різні, але він інвалід і стоїть у черзі. Тому ми вибрали перших, податі постановці на чергу і створили список. І щоб не було ніяких суперечок, доручили громадським організація перевірити чи дійсно інформація відповідає дійсності», – сказав перший заступник голови ОДА Віктор Животенко.

За його словами в області працюють всі програми,забезпечення пільговим житлом громадян, які підтримує Президент України Віктор Янукович.

Загалом цього року Програмою забезпечення житлом інвалідів війни передбачено 2,36 млн грн, із залученням яких планують придбати 11 квартир. Це на чотири квартири більше ніж минулог року.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов