У Полтаві запрацювала пересувна виставка дитячих малюнків

2 серпня 2013 року в залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка розпочала свою роботу пересувна виставка ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього». На виставці  представлено 75 робіт переможців Конкурсу з усіх регіонів України.

Всеукраїнський конкурс «Національний банк майбутнього» започаткований у 2012 році і проводиться з метою популяризації діяльності Національного банку, підвищення рівня знань дітей про функції та завдання центрального банку держави, а також виявлення творчих здібностей дітей.

У цьому році на конкурс надійшло близько трьох тисяч робіт (в тому числі в Полтавській області – 101 робота). Найстаршому учасникові  15 років, а наймолодшому – 9 років.

Конкурс проходив у два етапи. Перший етап конкурсу проходив у територіальних управліннях Національного банку України (зокрема, у нашому регіоні – в Управлінні Національного банку України в Полтавській області), другий етап – у м. Києві, в Національному банку України.

Оцінювались роботи конкурсантів за такими критеріями, як відповідність темі конкурсу; художній рівень, композиційна досконалість; індивідуальність виконання; оригінальність; якість виконання, охайність.

25 квітня 2013 року діти-переможці та номінанти І етапу конкурсу були нагороджені керівництвом територіальних управлінь Національного банку України дипломами, грамотами, подарунками.

Протягом ІІ етапу конкурсу уповноважена конкурсна комісія Національного банку України із 75 малюнків переможців І етапу конкурсу визначила трьох головних переможців конкурсу та його номінантів.

В експозицію увійшли і три роботи юних художників Полтавщини. Це робота Столиці Олександри – вихованки гуртка дизайну «Первоцвіт» Зіньківської районної станції юних техніків, яка стала переможцем І етапу Конкурсу. А також роботи Земцової Валерії (вихованка гуртка дизайну «Первоцвіт» Зіньківської районної станції юних техніків) та Козиря Олександра (вихованця Комсомольської дитячої художньої школи), які посіли в І етапі Конкурсу відповідно 2 та 3 місце.

Під час другого етапу конкурсу, що проходив у Києві, робота нашої землячки Столиці Олександри визнана кращою у номінації «За оригінальність».

Пересувна виставка буде працювати в усіх обласних центрах України. Роботи юних художників вже були представлені у Чернігові, Сумах, а після Полтави експонуватимуться у Харкові.

У м. Полтава виставка працюватиме з 02 до 15 серпня 2013 року.

Дитячі малюнки увійдуть до альбому та календарів Національного банку України на 2014 рік.

39 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов