Заборгованість по будівельній галузі незначна, але це не повинно нас заспокоювати

Відкриваючи нараду, присвячену стану виплати заборгованості із заробітної плати в будівельній галузі, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко наголосив:

- Одне з основних завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем – повна ліквідація заборгованості із заробітної плати. Якщо говорити про будівельну галузь, то вона в Полтавській області розвивається на гідному рівні. На виконання соціальних ініціатив глави держави втілюються програми будівництва (придбання) доступного житла та здешевлення вартості іпотечних кредитів, закуповуються квартири для інвалідів війни, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів. На такому тлі частка заборгованості видається незначною, але це не повинно нас заспокоювати.

Загальна сума заборгованості по галузі становить 1 мільйон 430 тисяч гривень. З них 48,5 тисяч припадають на економічно активне підприємство – Полтавську філію ВАТ „Харківшляхбуд”, хоча на нараді оприлюднено інформацію про оголошення головного офісу банкрутом. Економічно неактивні підприємства – їх три і всі вони з Кременчука – заборгували 64 тисячі гривень. Решта суми припадає на банкрути.

За підсумками наради відповідним владним структурам дано доручення щодо винайдення ефективних шляхів вирішення конкретних проблем.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов