У Кобеляцькому районі будівництво двох дитячих садочків завершать до початку навчального року

З метою виконання завдань Президента України В.Януковича щодо розвитку будівельної галузі, у Кобеляцькому районі на даний час проводяться будівельні робити з переобладнання частини приміщень Куст- Кущівської та Орлицької загальноосвітніх шкіл у дитячі дошкільні заклади; будується водогін у с. Ганжівка та майданчик із синтетичним покриттям для ігрових видів спорту в с.Сітлогірське; проводиться капітальний ремонт спортивного залу у Вільховатці.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації М.Шабалтій та заступник голови райдержадміністрації В.Буряк ознайомилися зі станом готовності до введення в експлуатацію дитячих садків в селах Куст-Кущі та Орлик. Під час перебування на об’єктах М.Шабалтій акцентував увагу на необхідності прискорення темпів будівництва та завершення всіх робіт до початку навчального року. В.Буряк зосередив увагу на проведенні робіт з монтажу системи опалення, закінченню оздоблювальних робіт безпосередньо в приміщеннях дитячих садків, влаштуванню пандусу та благоустрою прилеглої території.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов