З АРХІТЕКТУРНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО НА ФРУНЗЕ, 21 ПИТАНЬ НЕ ВИКЛИКАЄ

Майбутній торгово-офісний центр пройшов усі погодження, хоча судова тяганина триває

Фасад ще дореволюційної будівлі на Фрунзе, 21 у Полтаві тепер можна бачити тільки на фотографіях. Наразі — там пустир та будівельний майданчик. Як видно із паспорту об’єкта, замовником об’єкту є ТОВ «Весо», підрядником — ПП «Цивільбуд плюс», орієнтовне завершення будівництва — 1 липня 2014 року.

Раніше, а саме 19 березня цього року Полтавська міська рада на своїй 30 сесії прийняла рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо впорядкування існуючого землеволодіння та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Фрунзе, 21».

Хоча Сергій Школяр, директор Центру з науки, інновації та інформатизації однойменного Держагентсва, й досі твердить, що «рейдери» знесли будівлю, яка належала державі, про що свідчать рішення Верховного суду України за 2010 року. Зараз Центр винаймає іншу площу, а його керівник не погоджується із захватом землі і має надію через суд відстояти свою правоту.

Також із достовірних джерел стало відомо, що проект пройшов містобудівну раду і з питань норм архітектури новий об’єкт питань не викликає.

54 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов