Сьогодні Полтавщина приєдналася до Всесвітньої акції грудного вигодовування

З 01 по 07 серпня 2013 року проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування.Це щорічна акція, яка проводиться з 1990 року. Участь у ній беруть 170 країн світу, серед яких і Україна.

Сьогодні до Всеукраїнського тижня грудного вигодовування «Підтримка грудного вигодовування: поряд з мамами» приєдналася й Полтавщина.

 Як повідомив головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи, медичної допомоги матерям і дітям ДОЗ ОДА Ігор Перогов чи не в кожній країні одночасно розпочалися заходи до тижня грудного вигодовування: науково-практичні конференції та семінари, круглі столи, тренінги.

“Щороку Всесвітній Альянс проголошує початок кампанії на 40-й тиждень року, що символізує 40 тижнів вагітності жінки до народження дитини. Основна запорука здоров’я немовляти – це їх годування. Грудне молоко є найкращою природною їжею для годування. Еталону материнського молока не існує. З молоком матері дитині передаються більшість захисних антитіл від багатьох хвороботворчих бактерій і вірусів», – зазначив сьогодні Ігор Перогов на семінарі –конференції «Досвід роботи закладів області, що мають статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

 За інформацією регіонального тренера з питань підтримки грудного вигодовування, лікаря неонатолога ПОДКЛ Надії Лисак, нині на Полтавщині 25 закладів охорони здоров’я матерів і дітей сертифіковані на звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». В них народжується майже 99% немовлят. Діти, що знаходяться на грудному вигодовуванні до шести місяців, становлять 60%.

 ”Цей статус означає, що у кожному такому лікувальному закладі працюють медичні працівники, які володіють основами підтримки грудного вигодовування. У цих клініках створені групи підтримки матерів з грудного вигодовування. Такі групи створюються з жінок, які мали власний позитивний досвід з грудного вигодовування та пройшли навчання і можуть надати найпростішу консультацію мамі. Також це можуть бути медичні працівники, які надаватимуть консультації цілодобово“, – сказала Надія Лисак.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов