У Полтавській області має бути понад 1 300 пандусі

У м. Лубни Полтавської області відбулося виїзне засідання обласного комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціального та громадського призначення, зокрема будівництво пандусів.

Даний захід відбувся вперше за бажанням інвалідних організацій, щоб оцінити реальний стан на місці.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко наголосив на тому, що дана робота активована Президентом України Віктором Януковичем, яка отримала нове дихання та позбулась формалізму. На сьогоднішній день увага до інвалідів залишається на вищому щаблі й не дає про неї забувати чиновникам усіх рівнів.

Проблему інвалідів розглянуто на двох колегіях, на яких заслухали план щодо забезпечення спинальників, глухих та особливу увагу приділили сліпим.

У Полтавській області має бути понад 1 300 пандусів, які б забезпечили інвалідів безперешкодним доступом до громадських будівель. Саме у м. Лубни нараховується 4 тис. інвалідів, які потребують уваги. Виходячи з цього, Віктор Животенко звернув увагу на те, що потрібно шукати можливості задля реалізації поставлених завдань.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов