ПОЛТАВСЬКИЙ БЛОКБАСТЕР «МІТИНГ 2. ВІН ПОВЕРТАЄТЬСЯ»

Всі пам’ятають нещодавні події, пов’язані з мітингом біля полтавського міськвиконкому, організованого партією «УДАР» та Сергієм Капліним. Так от, час спливає, вимоги громади не виконуються, відповідно наближується повторний мітинг, який обіцяє бути ще більшим за своїм розмахом та прогнозованими подіями.

З приводу того, на що слід очікувати ми звернулися до приймальні Сергія Капліна та поспілкувалися з його помічником-консультантом Віктором Трохименко. Нам повідомили, що за декілька днів планується проведення повторного зібрання біля мерії, під час якого знову будуть висунуті вимоги до міської влади.

 Нагадаємо ці вимоги:

1.Скасування незаконних тарифів проїзду у громадському транспорті 2,50 грн.;

2. Відновлення гарячого водопостачання у місті.

3. Роз’яснення напрямку зникнення грошей, виділених на ремонт полтавських доріг.

 Як сказав Віктор Трохименко, в цей раз очікується на більшу кількість мітингувальників, оскільки ніяких покращень не спостерігається, що, відповідно, викликає обурення все більшої кількості полтавців. Присутніми, скоріш за все, будуть ті ж самі політичні сили, що й минулого разу, проте не виключено поповнення їх рядів новими небайдужими організаціями.

Пан Віктор пояснив нам, що підняті питання несуть не політичний, а господарський характер, оскільки, перш за все, вирішується питання благоустрою нашого спільного «дому», а не просування певних політичних ідей та лозунгів. Також в процесі розмови було підняте питання радикальності запланованої акції, на яке однозначної відповіді ми не отримали. Як пояснив нам співрозмовник, це питання ще вирішується і остаточного рішення поки що немає. В першу чергу, все буде залежати від бажання співпрацювати з боку міської влади, точніше від мера міста. На даний момент офіційної реакції збоку міськвиконкому немає, що тільки напружує ситуацію.

 Цікаво подивитися на цей мітинг, проте його результати, я думаю відомі заздалегідь… Так що, можете сміливо сподіватися на наступну частину нашого блокбастера з приблизною назвою «Мітинг 3. Ну коли ж він з’явиться?». 

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов