У ПОЛТАВІ О ДРУГІЙ НОЧІ НАПАЛИ НА НЕПОВНОЛІТНЮ ВИПУСКНИЦЮ

Правоохоронці попередили про небезпеки, які загрожують дітям цього літа

Відбувся брифінг начальників Октябрського, Київського та Ленінського райвідділів ПМУ УМВС України в Полтавській області Олександра Терели, Олександра Дудки та Сергія Бейгула. Особливу увагу правоохоронці приділили захисту прав дітей у рамках операції «Літо-2013». Зокрема, вони відзначили, що 16 травня цього року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосується захисту прав дітей».

Відповідно до цього Закону, діти віком до 16-ти років з 22-ї до 6-ї години можуть перебувати у розважальних закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Також власники таких закладів мають право у період з 22-ї до 6-ї години вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку. За результатами рейдів, здійснених міліціонерами області, фактів порушення цього Закону досі не виявлено.

Олександр Дудка наголосив, що на сьогодні серед дітей більше потерпілих, аніж злочинців. Він звернувся із закликом до дорослого населення, щоб воно активніше звертало увагу на факти порушення правопорядку дітьми чи стосовно дітей, на неповнолітніх, які блукають вулицею вночі:

— Останній приклад по Київському райвідділу: неповнолітня дівчина, яка недавно лише отримала атестат про середню освіту, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, о другій годині ночі отримала тілесні ушкодження. Зараз особи тих, хто вчинив напад, встановлюються. Але досі не можу зрозуміти, куди дивилася мама, коли її дочка об одинадцятій додому не повернулася, о дванадцятій, о другій; і лише о восьмій годині ранку сім’я звернулася до міліції з таким-от фактом.

Також міліціонери повідомили, що з початку року складено до 30 протоколів за фактом продажу неповнолітнім алкогольних виробів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов