За цінами на продукти Полтавська область знаходиться на 11 місці

На продовольчому ринку Полтавщини цінова ситуація стосовно основних видів продовольчих товарів є стабільною та керованою.

Про це на засіданні колегії Департаменту економічного розвитку на чолі з заступником голови облдержадміністрації Олени Адамович розповіла заступник начальника Управління регіонального розвитку – начальник Відділу цінової політики Лариса Антонець.

Загалом ціни на продовольчому ринку області відповідають тенденціям по Україні. Область, за рейтинговою оцінкою (по індексу споживчих цін), знаходиться на 11 місці серед регіонів України.

Стабільні ціни на продовольство зберігаються і по районах . Виключенням є деяке зростання цін на хліб у Новосанжарському районі, цін на олію у Зіньківському районі та м. Лубни та цін на цукор у Кременчуцькому Новосанжарському та Карлівському районах.

Задля уникнення розбіжності цін між районами на головні групи продовольчих товарів Олена Адамович запропонувала довести до відома власників торгівельних мереж середні ціни на продукти по області, щоб співпрацювати з постачальниками продукції в рамках певного цінового коридору.

Також обласна державна адміністрація вживає заходів щодо забезпечення широкого асортименту продуктів харчування за доступними цінами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов