У Полтаві відкрили нову автостанцію

27 червня в Полтаві відкрили нову міні-автостанцію в районі Київського вокзалу. Автостанція Київська облаштована за  кошти компанії «Зелений слон-7».  Звідти  ходитимуть автобуси на Київ та Харків, Дніпропетровськ та Суми.

За словами заступника голови Полтавської ОДА Віктора  Шадчнєва для жителів Полтави та гостей міста – це значна подія. Автостанція знаходиться у зручному місці, з якого також відправляються й потяги, недалеко центр міста та поряд зупинка міського транспорту.

«Багато років люди звикли їздити звідси.  Наразі фірма « Зелений слон» закуповує комфортні автобуси, бере участь у міжнародних перевезеннях. Люди тут купуватимуть  квитки і будуть мати всі гарантії соціального страхування, в разі чого. Також влада намагається створити всі умови, щоб пасажири почували себе комфортно. Це передбачено Програмою Президента України Віктора Януковича  «Україна для людей» . Президент у своїх ініціативах наголошує, що пріоритетним у соціальній політиці держави залишається питання покращення рівня життя населення, і це виконують в області»,- зазначив Віктор Шадчнєв.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов