Полтавці відзначили річницю російсько-шведської битви

 27 червня, у 304-у річницю однієї з головних битв Північної війни поряд з музеєм Полтавської битви стріляти, грали та відпочивали.

Полтавці та гості міста почали приїжджати до музею ще за дві години до початку дійства.

В одному місці можна було побачити нащадків воїнів, які назавжди залишилися лежати в українській землі. Незважаючи на спекотну погоду, дійство відвідали близько трьохсот людей, які мали змогу пофотографуватися із солдатами шведської та російської армій. Звісно, не відмовляти у фотографуванні і українські козаки.

— Наша сім’я останній раз була в Полтаві три роки тому, — розповів Віктор, росіянин. – До переїзду в Москву ми кожного року приїздили сюди. Росіяни та українці зараз живуть окремо, але історія у нас одна, і ми не повинні її забувати.

Полтавці відзначили річницю російсько шведської битви

Реконструкція бою (фото Олега Дубини)

Головною родзинкою вечора стала реконструкція баталії у виконанні місцевого військово-спортивного центру «Воїн» від звукове оформлення ансамблю ударних інструментів «Живі барабани».

— Цей захід ставить за мету привернути увагу полтавців та гостей до музею битви, — говорить Оксана Деркач, секретар міської ради. – Світ знає наше місто в основному саме по історичній битві, тому необхідно розвивати туристичну галузь.

Окрім цього гості музею могли відвідати містечко майстрів та послухати полтавських музик.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов