У ПОЛТАВСЬКІЙ МІСЬКРАДІ НЕ ЗНАЮТЬ ПРО КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРО ЇХ ЗАРПЛАТИ

Міська влада визнала, що не має штатного розкладу своїх працівників

Полтавська влада не знає, скільки людей працюють у міськраді та міськвиконкомі, на яких посадах та скільки вони заробляють. Про це можна судити із відповіді міського голови Полтави Олександра Мамая на наш інформаційний запит. В останньому документі ми запитали про наявність штатного розкладу працівників Полтавської міської ради та виконавчого комітету у період з 01.01.2013 р. по 01.06.2013р.

Деталізація періоду пов’язана із тим, що перед цим владні кадровики відмовилися надати нам інформацію щодо штатного розкладу, посилаючись на відсутність у запиті певного хронологічного періоду.

Але із відповіді за підписом міського голови випливає, що головна причина відмов полягає зовсім не у відсутності чи наявності у запиті хронологічної деталізації.

Після досить тривалого переліку статей законів України міський голова чи його юрист перейшов до суті.

У відповідності до змісту приписів Конституції України, Господарського кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та інших актів чинного законодавства України, якими визначено правосуб’єктність виконавчого комітету Полтавської міської ради, не передбачено повноважень у виконавчого комітету задокументування інформації у формі «штатного розкладу», зокрема, документу із назвою «штатний розклад працівників Полтавської міської ради та виконавчого комітету у період з 01.01.2013 р. по 01.06.2013р

Окрім цього Олександр Мамай з огляду на Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні» повідомив, що у міській раді та виконкомі «не передбачено наявності посадових осіб, які б займали посаду «працівник». А немає «працівників», то й автоматично втрачається сенс говорити про їхні зарплати чи посадові оклади.

У зв’язку із цим виникає одне запитання і одне прохання. Запитання до влади: А як при відсутності штатного розкладу «непрацівники» у мерії отримують зарплату, якщо, звісно, її отримують? Прохання до всіх: Яким чином та якою мовою запитати у влади про штатний розклад, якого немає, щоб отримати інформацію про кількість «непрацівників» та їх посадові оклади?

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов