До 1 вересня 2013 року усі школи Полтавщини повинні бути з туалетами.

Олександр Удовіченко поставив завдання терміново вирішити питання із туалетами в обласних школах, адже у 63 школах немає туалетів

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада з питань підготовки закладів освіти до нового навчального року. Нарада пройшла під головуванням голови Полтавської ОДА Олександра Удовіченка.

Перед початком засідання, відповідаючи на запитання журналістів, яким чином влада збирається забезпечити працевлаштування випускників ПТУ та ВНЗ, Олександр Удовіченко зазначив:

— Для випускників ПТУ проблеми працевлаштування немає. Робітничі професії на підприємствах міста сьогодні в дефіциті, тому всі будуть працевлаштовані. А от стосовно ВНЗ, то тут ситуація складніша. Щоб вступаючи до ВУЗу кожен знав на що йшов, особливо якщо вчився за контрактом. Тому контрактникам доведеться шукати роботу самостійно.

Директор департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Володимир Мирошниченко доповів про основні проблеми, які існують у дошкільних закладах та школах області. Він розповів про те, що шкільні спортмайданчики в багатьох населених пунктах перебувають у жалюгідному стані. Також торкнувся у своїй доповіді він і шкільних туалетів, велика кількість яких також не відповідає санітарним нормам.

— У нас 63 школи в області взагалі без туалетів, — обурено зазначив Олександр Удовіченко. — Вимагаю від їх керівництва в найкоротші строки вирішити це питання. Запрошуйте голову колгоспу і їдьте купуйте біотуалети для тих шкіл, де теплі туалети встановити немає можливості. До 1-го вересня ці проблеми повинні бути закриті.

Також на нараді обговорили питання оптимізації шкіл, у яких навчається не більше 15 чоловік. Представники Кобеляцького району, де наразі проходить оптимізація, поскаржились, що ці питання деякі політпартії переводять з економічної площини в політичну. Заступник губернатора Олександр Коваль порадив представникам районів, у яких найближчим часом намічена оптимізація, шукати розуміння з батьками школярів у цьому питанні.

Одна з присутніх повідомила, що закривається школа в селищі Червоний шлях, у якій навчається 50 дітей.

— Чому закривається наша школа? — запитала вона. — Вона що в незадовільному стані? Наші діти регулярно займають призові місця на різноманітних олімпіадах, тож вчать їх нормально. В чому причина?

Олександр Удовіченко доручив начальнику управління освіти Полтавського міськвиконкому Наталії Дороховій, розібратися в цьому питанні і підготувати звіт.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов