30 червня – День молоді.

Щороку, в останню неділю червня, Україна відзначає прекрасне свято День молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. У цьому році він припадає на 30 червня і у цей день ми по праву вітаємо майбутнє нашої країни.

Молодість – це час нових відкриттів, яскравих вражень, сміливих мрій та сподівань. Молоде покоління вже сьогодні бере активну участь у державотворенні, робить вагомий внесок у розвиток економіки, науки, освіти та культури України. Саме молодь творить майбутнє держави, тому Президент України приділяє окрему увагу важливості вирішення питання щодо забезпечення молоді першим робочим місцем.

У 2012р. на Полтавщині у загальній кількості штатних працівників молодь у віці до 35 років становила більш ніж 118 тис. осіб, або майже 32% зайнятих в економіці області. Найбільша питома вага молоді зафіксована у діяльності готелів та ресторанів (понад 54% від загальної кількості працюючих), у фінансовій діяльності (майже 54%), у торгівлі; ремонті автомобілів побутових виробів та предметів особистого вжитку (47%), найменша – у рибальстві, рибництві.

Особливою категорією молоді є студентство, яке уособлює в собі інтелектуальний потенціал нації. Так, у 2012/13 навчальному році у вищих навчальних закладах області здобували освіту більш ніж 57 тис. студентів.

Завершили навчання і отримали різного рівня кваліфікацію у 2012р. майже
16 тис. осіб, з яких кожний другий отримав кваліфікацію спеціаліста, кожний третій – молодшого спеціаліста, майже кожний восьмий – бакалавра, а кожний десятий – магістра.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов