У Полтаві з’явиться Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

На розгляд чергової сесії обласної ради 17 липня винесуть питання про реорганізацію комунальної установи обласний притулок для дітей «Любисток». У результаті нова установа змінить не тільки назву на Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а й виконувати ряд нових функцій.

Про це повідомив заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету та управління майном.

За його словами  термін перебування дитини в притулку обмежений – 90 днів, що є недостатнім для досягнення стійкого результату. У центрі дитини зможе перебувати більш тривалий період  – 120днів.

«Діти, які довгий час перебували поза межами сімейного оточення, бродяжили, залишали постійне місце проживання після короткотермінового перебування в притулку не готові повернутися до сім’ї. Через деякий час вони знову повертаються до притулку. Дитина потребує більш тривалої реабілітації та допомоги психологів, медиків, педагогів, соціальних працівників, юристів, що є можливим в умовах саме центру соціально-психологічної реабілітації, а не притулку. І лише потім її можуть направити до прийомної сімї, або в інший заклад.Це одна з соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, яка виконується в області», – зазначив Валерій Пархоменко.

Обласний притулок для дітей «Любисток» розпочав діяльність з 25.12.2002 року, розрахований на 50 дітей. За час функціонування притулку соціальну допомогу отримали 1,3 тис. дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов