Шановні полтавці та гості міста!

На гарний відпочинок на лоні чарівної природи Вас запрошує Полтавський Дендропарк. Оновлений, чистий, квітучий, він гостинно відкриває відвідувачам свої найкрасивіші куточки.

Полтавська міська організація Партії регіонів у рамках проекту «Облаштовуємо Дендропарк разом» продовжує насичувати цю природну пам’ятку цікавими декоративними елементами та малими архітектурними формами. Виконані з натуральних матеріалів, вони покликані зробити відпочинок полтавців ще більш комфортним, але не псувати натуральної краси та гармонії парку.

То ж, 27 червня, у четвер, запрошуємо всіх бажаючих до Полтавського Дендропарку разом із нами відкрити нові місця відпочинку, а також точну копію старовинної гармати 17-го століття, виконаної з дерева полтавськими митцями, що до 304-ї річниці відзначення Полтавської битви буде встановлено у Шведському лісі.

27 червня. 16.30. Центральний вхід. Зроби свій внесок у відродження Дендропарку!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов