В КП «Полтава-сервіс» розповіли про фінансові результати за два роки.

«Полтава-сервіс» у 2012 році значно наростило свої фінансові надходження

Свого часу створенню КП «Полтава-сервіс» передувала аргументація міського голови Полтави Олександра Мамая про необхідність наповнювати бюджет з комуналізованих об’єктів. Адже саме підприємство здійснює свою діяльність на більшості полтавських ринків, а також на автостоянках та у сфері зовнішньої реклами.

Свого часу «Полтава-сервіс» розповіло про свої фінансові результати за 9 місяців 2011 року у порівнянні з 2010-им.

Нещодавно ми отримали відповідь на нащ інформаційний запит, у якому ми поцікавилися фінансовими результатами КП «Полтава-сервіс» у 2012 році.

Втім, в отриманій відповіді є інформація й про результати 2011 року. Хоча, як і раніше, мова йде тільки про сплачені податки. Так, у 2011 році підприємство сплатило податків та зборів у сумі 5 млн. 382 тис. грн. Із них до бюджету міста — 3 млн. 138 тис. грн. Найбільше коштів надійшло від надання місць під зовнішню рекламу — 1 млн. 673 тис. грн. Податок на прибуток склав — 337 тис. грн.

У 2012 році підприємство сплатило вже 9 млн. 997 тис. грн. податків та зборів. Із них до бюджету міста надійшло — 5 млн. 398 тис. грн. Податок на прибуток склав — 1 млн. 326 тис. грн.

Кошти, що надійшли до міського бюджету, були направлені на фінансування:

  • Реконструкції міського центру реабілітації дітей-інвалідів до 18 років на Калініна, 27а — 510,4 тис. грн.;
  • Реконструкції дошкільного навчального закладу № 4 на пров. Гористому, 11 — 119,1 тис. грн.;
  • Реконструкції будівлі ДЮСШ № 3 з плавання (басейну «Дельфін») — 90,3 тис. грн.;
  • Капітального ремонту закладів освіти 2396,3 тис. грн.;
  • Капремонту закладів охорони здоров’я — 1124,4 тис. грн.;
  • Капремонту дитячо-юнацьких спортивних шкіл — 107,1 тис. грн.

Найбільше податків сплачено від діяльності комунальних ринків КП «Полтава-сервіс». Якщо у 2011 році до бюджету міста надійшло 718 тис. грн., то у 2012 році — 2 млн. 893 тис. грн. Суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на комунальних ринках, сплатили до міського бюджету протягом 2011-2012 рр. більше 4 млн. грн. єдиного та фіксованого податків.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов