Іван Момот прогнозує «жарку» роботу облради у 2014-му.

Наступного року працювати в Полтавській облраді буде непросто. Такі прогнози озвучив її голова Іван Момот на офіційній зустрічі  з делегацією Лєжайського повіту (Польща). Гості поцікавились, як  на Полтавщині вдається  проводити сесії облради з такою кількістю депутатів (120) без проблем, адже, за словами поляків, у їхньому повіті кількість обранців менша у рази, проте конфліктних ситуацій виникає чимало.

«У нас  поки що вдається вирішувати питання мирно та злагоджено, хоча 2015 рік – вибори президента України, і  це, безумовно, вплине на поведінку депутатів у сесійній залі облради, – зазначив Іван Момот. – Думаю, що 2014 рік у нашій роботі  буде  «жарким»  і непростим».

Водночас голова облради висловив переконання, що злагодженої атмосфери все ж дотриматись можливо, якщо не виносити на розгляд рішень, які розділяють суспільство.

«Я думаю, нам вдасться й надалі знаходити спільну мову з депутатами від різних політичних сил. Головне – не виносити на розгляд сесії рішення, які розділяють суспільство, а навпаки –  більше приймати таких, що приносять користь людям», – переконаний Іван Момот.

Для гостей із Лєжайського повіту організували, на їхнє бажання, екскурсію до сесійної зали Полтавської обласної ради.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов