У виконкомі Полтавської міськради проведено дослідження задоволеності замовників рівнем обслуговування.

З 15 квітня по 13 травня 2013 року у виконавчому комітеті Полтавської міської ради проведено дослідження на предмет визначення рівня якості надання послуг замовникам у формі анонімного добровільного анкетування за методикою SERVQUAL.

Із анкетами можна було ознайомитись, а також заповнити їх у холі приміщення, на офіційному сайті та у виконавчих органах чи структурних підрозділах, у які звертались замовники.

Результати дослідження підраховано за 625 анкетами.

Узагальнені результати проведеного дослідження викладені у відсотковому та бальному показниках. В основному наші замовники мають досить високі вимоги до критеріїв якості послуг. Різниця між якістю отриманих та якістю очікуваних послуг становить 0,4 – 0,5 бали.

Відповідно до SERVQUAL, отримані результати оцінки якості сприйнятих замовниками послуг укладаються в зону «швидше задоволений». Причому різниця співвідношення щодо кожного з критеріїв якості має майже рівнозначний індекс. У даному випадку виконавчий комітет Полтавської міської ради має забезпечити підвищення рівня обслуговування по кожному з критеріїв у рівній мірі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов