Улюблений полтавський ставок може загинути.

Болотисті калюжі у високих заростях,багнюка й кількаметрова прірва, у якій дзюрчить вода – ось що лишилося на місці колишнього улюбленого багатьма полтавцями Шилівського ставка у мікрорайоні Сади-1. Відпочити і порибалити на ньому раніше збиралися люди ледь не з усієї Полтави.

Шилівському ставу понад 60 років. Позаторік улітку на водоймі прорвало дамбу. Відтоді він став пересихати. Береги водойми опустилися. Місцеві жителі із частинок розірваних бетонних труб та конструкцій власноруч робили місточки. А на обмілілому озері за рибою полювали дикі качки.

– Спершу колишній мер Матковський обіцяв відновити наш ставок, а тоді вже й нинішній мер. Але так толком нічого й не зробили. Де вони поділи виділені на це гроші – незрозуміло, - скаржаться рибалки. Нині вони змушені тулитися на значно «тіснішому», п’ятому ставку.

Після прориву дамби за сприяння міської ради розпочали її реконструкцію, щоб відновити рівень води у ставку. Для таких цілей з екологічного фонду Полтавської міської ради та з обласного бюджету виділили значні суми грошей. Інтернет-видання «Полтавщина» тоді називала цифри від 298 до 340 тис. грн. А сам проект начебто передбачав відновлення земляної греблі, первинного рівня води та будівництво водоскидної споруди. Після реконструкції дамби у став мали запускати воду. Однак протягом двох років зробили лише частину водоскидної залізобетонної споруди.

Міська влада про ремонт греблі, певно, вже не пам’ятає, принаймні, Октябрський райвиконком, на балансі якого перебуває ця водойма, ні про хід будівельних робіт, ні про кошти, виділені на них, нічого не знає… А в липні цього року виповниться уже два роки з моменту руйнування греблі, а фактично - й загибелі самої водойми. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов