Хто добуває пісок із берега Ворскли?

Гори будівельного непотребу, повалені та понівечені дерева та цілі кар’єри, звідки видобувають пісок – саме в такий вигляд нині перетворились мальовничі куточки природи в районі третього міського пляжу в Полтаві.

На відверте безчинство уздовж пляжу люди скаржаться уже більше 10 років. Однак останнім часом, кажуть тамтешні мешканці та відпочивальники, невідомі порушники вкрай «розперезалися». У всьому, що коїться на цьому узбережжі, жителі вулиці Радянської Армії, що розташована поруч, підозрюють приватну фірму «Будзабезпечення», яка працює тут, починаючи з 1997-го року, начебто очищаючи річку.

 -У нас в погребах стоїть вода. Такого влітку ніколи не було. Уже активно почався зсув ґрунту, руйнуються будівлі. Раніше ця фірма справді займалася розчищенням Ворскли, а сьогодні їхній земснаряд заростає травою і вкривається корозією, а «під шумок» вони просто вивозять пісок з берегів, – обурюються жителі потерпілої від діяльності бізнесменів прибережної вулиці. - А один із керівників цієї фірми разом зі своєю дружиною проживають тут, у вагончику, на місці, де колись стояла техніка. По воду вони йдуть до сусідів, а от туалетом зробили берег річки, бо власної вбиральні не мають.

«Будзабезпечення» базується безпосередньо на березі Ворскли посеред дерев та кущів, за шлагбаумом. Тут стоїть вагончик чергового і ціла стоянка великовантажної техніки й усе для її обслуговування. Люди кажуть, що вони опалюють свої приміщення тими деревами, що тут же й спилюють. Поруч – ряд пеньків. За порушення екологічних норм обласна екоінспекція кілька разів штрафувала фірму та зобов’язувала припинити експлуатацію майданчика з технікою. Та віз і нині там.

Однак «Будзабезпечення» запевняє, що працює виключно за договором із міською радою - чистить річку і намиває пісок для потреб міста. А до масового видобутку піску з берегів Ворскли не має жодного відношення.

Тобто крайніх у захаращенні та нівеченні улюблених місць відпочинку полтавців немає. Однак факти лишаються фактами. І жителі прибережної вулиці зупинятися не збираються. Вони готують звернення в усі відповідні інстанції, щоб покласти край такому свавіллю.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов