Рятувальники дбають про безпечний відпочинок громадян на воді (ВІДЕО)

Працівники Новосанжарського районного сектору Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області спільно з представниками засобів масової інформації провели рейд по пляжах району з метою роз’яснення відпочиваючим правил безпечного поводження на воді. Рятувальники розповідали громадянам, що потрібно та що не потрібно робити аби відпочинок біля води ніс собою тільки задоволення й не спричинив біди.

Як показують результати рейдів по водоймищам, які проводяться працівниками ДСНС України, більшість громадян має якісь уявлення про рятування потопаючого, але як правильне це зробити, а тим більше практично показати як надавати допомогу не можуть. Громадяни завжди повинні пам’ятати, що один з найвідоміших способів рятування є велика пуста пластикова пляшка, з якою необхідно підплисти до потопаючого та потихеньку подати її перед собою, аби людина, яка тоне мала змогу за неї вхопитися. Дочекавшись коли вона заспокоїться потихенько транспортувати її до берега. Без підручних засобів необхідно до потопаючого підпливати ззаду, підхвачувати його під руку, а також постійно розмовляти з потопаючим, щоб зняти нервове напруження, заспокоїти та допомогти людині перестати панікувати.

Під час рейдів рятувальники роздають пам’ятки попереджувального характеру та інструкції з основних правил безпечного поводження на воді. Громадянам розповідається про небезпеку купання на необладнаних пляжах, після вживання алкогольних напоїв, а також про небезпеку пірнання у воду з обривів та «тарзанок», що так «полюбляє» молодше покоління. Особлива увага рятувальників приділяється роз’яснювальній роботі серед батьків з малечою щодо суворого догляду за дітьми, які граються біля водойми.

Управління ДСНС у Полтавській області застерігає громадян бути вкрай обережними на воді!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов