Філію полтавської школи закрили, бо немає кабінету інформатики

В управлінні освіти виконавчого комітету Полтавської міськради пояснили, чому закрили філію ЗОШ №12 на Червоному Шляху. Основна причина – відсутність кабінету інформатики.

– Зараз у школі залишилися на наступний рік тільки 2-3 класи. За новою програмою, із другого класу діти почнуть вивчати інформатику. А у старому приміщенні філії такого класу, звичайно, немає, – пояснила Людмила Акініна, заступник начальника відділу освіти.

Крім того, основне приміщення 12 школи на вулиці Нариманівській, за словами Людимили Євгенівни, не заповнене. У школі є всі умови для навчання: їдальня, спортивний зал, мультимедійне обладнання (дошки, комп’ютери), проводять гуртки.

Серед інших причин закриття приміщення на Лисенка, 17 і директор школи Володимир Прокоф’єв, і в управлінні освіти називають малий набір дітей. На 2013—2014 навчальні роки з усього району набрали 24 дитини. Із них лише кілька першокласників із Червоного Шляху.

– Діти все одно із 4 класу починають ходити до основної школи. Не дивлячись на те, що програма шкільного транспорту не діє у межах міста, міський голова потурбувався про автобус, який забирає дітей на Червоному Шляху і привозить до школи, – зазначила Людимила Акініна.

Освітяни переконані, що проблем із транспортом бути не може. Графік руху шкільного автобуса та розклад занять коригує адміністрація школи прислуховуючись до побажань батьків.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов