За чотири місяці з полтавців вимагали хабарів майже на 140 тисяч.

Річне функціонування гарячої лінії по фактам хабарництва та корупції значно допомогло міліції

Минув рік з дня запровадження в УМВС України у Полтавській області гарячої лінії, за спеціальним номером якої можна повідомити до міліції про факти хабарництва та корупції.

Як повідомив керівник прес-служби обласної міліції Юрій Сулаєв, полтавці, з яких вимагали хабарі, таким чином отримали змогу захистити себе і не бути причетним до порушення закону:

— Хочу нагадати полтавцям, що порушення закону — це не тільки, коли хтось бере неправомірну вигоду (так зараз досить розширено називається хабар), але пропонує і дає її. Тому прохання, у разі, коли з вас вимагають таку неправомірну матеріальну вигоду, телефонувати на номери гарячої лінії: 51-78-90, 56-15-90. Або на телефон довіри обласного УМВС: 56-33-22 чи просто 102.

Тільки за 4 місяці з початку року розпочато 108 кримінальних проваджень по фактам корупції. 50 — стосуються представників органів влади та управління, 11 — контролюючих органів, 6 — судової гілки влади. Із загальної кількості — 27 фактів з ознаками неправомірної вигоди, із них 2 факти — коли вимагали більше 10 тисяч гривень. Загальна сума — 140 тисяч.

По 14 кримінальним провадженням з ознаками корупції — справи передані до суду, 2 рішення яких завершилися реальними строками позбавлення волі. По КУпАП направлено до суду 12 адмінпротоколів. У 6 випадках порушники мають відшкодувати 3,5 тис. штрафних санкцій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов