Володимир Чернявський: «Полтавці без гарячої води через неконструктивну, і таку шкідницьку позицію керівництва Полтавагаз».

На сьогоднішній день без гарячого водопостачання залишилися близько половини споживачів тепла нашого міста.

Нині, коментують у «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» стоїть 27 котелень, які, говорить генеральний директор тепловиків Володимир Чернявський, могли б приступити до роботи вже за пів години в разі, якщо на це буде воля «Полтавагазу». Зокрема, станом на день вчорашній, 18-те червня, мала включитися котельня по Ціолковського, 8 (для довідки: остання обслуговує третину міста – райони Алмазний, Сади другі і треті), але цього не сталося. І коли станеться – невідомо.

Володимир Чернявський, генеральний директор ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

- Ми повністю готові для того, щоб котельня запрацювала. Я скажу більше, ми були повністю готові до пуску котельні ще тиждень тому. Не запустилися ні 10 червня, ні вчора, ні сьогодні, ні завтра – це вже точно, що ми не зможемо запуститися. Можливо, є якісь надії на п'ятницю. Але поки що ми не працюємо – котельня Ціолковського,8. Причина та ж сама – небажання «Полтавагаз» давати газ на цю котельню. Сьогодні вони знайшли чергову надуману причину, вони зняли лічильник, один з двох, який обліковує газ на цю котельню, і розказують всім, в тому числі і органам місцевого самоврядування, що лічильник на ремонті, і що без нього вони не можуть дати газ на котельню. Насправді це все не відповідає дійсності. Я підкреслюю, лічильників – два, і один з них готовий до роботи. А не працює котельня виключно через неконструктивну, і таку шкідницьку позицію керівництва ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов