Полтавці можуть судитися на відстані.

У судах Полтави та області почали встановлювати систему відеоконференцзв’язку.

Відтепер судові процеси можуть відбуватися дистанційно. Про це повідомляє Апеляційний суд Полтавської області.

– На сьогодні уже є можливість реалізувати нововведення між місцевими загальними судами області, в яких встановлено відеоконференцзв’язок, – йдеться у повідомленні Апеляційного суду Полтавської області. – Апаратуру встановили у Полтавському районному, Миргородському та Лубенському міськрайонних судах області, а також у Ленінському та Київському районних судах Полтави. До кінця жовтня цього року необхідну апаратуру для дистанційних судових процесів встановлять у кожному місцевому загальному суді області. Це дозволить учасникам процесу зекономити час і кошти, що витрачаються на поїздки до суду.

Вперше цього року Апеляційний суд Полтавської області забезпечив проведення допиту двох потерпілих у дистанційному провадженні в режимі відеоконфернції 17 червня. Кримінальне провадження розглядав Шевченківський районний суд міста Чернівці.

Як виглядає заява про здійснення судового провадження у режимі відеоконференції – дивіться зразок, натиснувши за цим посиланням.

Очікується, що використання новітніх інформаційних технологій забезпечить право учасників процесу на безпосередню участь у них, якщо ті з тих чи інших причин з’явитися до зали судового засідання не мають можливості.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов