Головні лісничі з різних куточків України відвідали полтавських колег.

На Полтавщині протягом двох днів перебувала делегація головних лісничих лісогосподарських підприємств з різних областей, які нині проходять навчання в «Укрцентркадриліс».

Такі візити до нашого регіону у рамках підвищення кваліфікації уже стали дещо традиційними для ДП «Лубенський лісгосп», ДП «Полтавський лісгосп», ДП «Гадяцький лісгосп» та ДП «Миргородський лісгосп». Робочі поїздки таких делегацій, зазначають полтавські лісівники, це знак того, що їх господарствам є що показати та чим здивувати колег.

Метою перебування у нашому регіоні стало проведення виїзного заняття для ознайомлення ведення лісового господарства на підприємствах Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У Полтавському лісгоспі продемонстрували гостям сучасні методи виявлення лісових пожеж, Розсошенський декоративний розсадник, Борівський лісорозсадник, рекреаційний пунк Рублівського лісництва «Козацька забава» та Борівського лісництва «Лісова казка», що особливо сподобалися гостям комфортом, креативністю та розмірами бесідок. Борівський ліорозсадник, вразив гостей своїми масштабами та якісним матеріалом, а Розсошенський лісорозсадник – широким асортиментом декоративних культур та сучасними системами поливу. Також головін лісничі побували у новенькому спеціалізовано магазині «Лісовичку» поблизу контори лісгоспу, де можна поласувати смачним чаєм та ароматною кавою.

У Миргородському лісгоспі лісівники відвідали Гоголівське лісництво, тепличне господарство та потужний лісорозсадник. Наступним пунктом зупинки став Гадяцький лісгосп. Тут оглянули лісові культури, створені на землях запасу Вельбівської сільської ради та місця відпочинку Вельбівського лісництва.

З радістю зустрічав гостей і весь полтавський край: неповторна духовна святиня Мгарський монастир, історичні та культурні місця Полтави, а також музей-садиба славетного земляка, класика української літератури Івана Петровича Котляревського.

Про свої враження від перебування на Полтавщині поділився головний лісничий Шепетівського лісництва Олександр Заблоцький з Хмельниччини: «На Полтавщині вперше. Дуже порадував цей край, багатий природою, чисте охайне місто Полтава, привітні люди. Щодо професійної діляності, то тут можна перейняти багато досвіду з ведення господарства, оскільки лісівники Полтавщини мають значні здобутки з вирощування посадкового та декоративного матеріалу. Деякі досягнення намагатимемося втілити на нашому підприємтві. Також дуже приємно, що у рамках нашого підвищення кваліфікації ми маємо змогу відвідати свої колег у різних куточках нашої держави, і побачити цінний приклад ведення лісового господарства у відповідному регіоні».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов