Уряд призначив премії за особливі досягнення молоді у розбудові України.

9 червня 2013 року Уряд прийняв розпорядження “Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України”.

Присуджено 60 премій у шести номінаціях: “За виробничі досягнення”, “За наукові досягнення”, “За творчі досягнення”, “За спортивні досягнення”, “За особисту мужність” та “За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху”.

Розмір премії становить 3400 грн, загальна сума видатків на виплату премій складатиме 204 тис. грн. Ці витрати здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України для здійснення заходів державної політики з питань молоді та державної підтримки молодіжних і дитячих громадських організацій, пише Урядрвий портал

Премії присуджуються молодим особам віком до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету.

Всього в цьому році було розглянуто 244 пропозиції від номінантів центральних і місцевих органів виконавчої влади, наукових установ та молодіжних громадських організацій.

Довідка. Починаючи з 2000 року, щороку до Дня молоді присуджується Премія Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави. В 2013 році День молоді відзначатиметься в Україні 30 червня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов