Рятувальники піклуються про безпечний відпочинок дітей (ФОТО, ВІДЕО).

Управлінням ДСНС у Полтавській області з початку червня було започатковано акцію «Безпечний відпочинок», метою якої є організація безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2013 році. Протягом усіх літніх канікул рятувальники планують відвідати кожну зміну дитячих закладів відпочинку та нагадати дітям основні правила пожежної безпеки та правила відпочинку на воді.

19 червня до дитячого табору «Орлятко», що знаходиться у Новосанжарському районі Полтавської області завітали працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Під час зустрічі рятувальники демонстрували дітям пожежну техніку, рятувальне спорядження та проводили бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності під час літнього відпочинку.

Особлива увага була направлена на навчання дітей правилам безпечного поводження на воді, адже у таборі багато часу приділяється відпочинку дітей біля річки.Тож головне завдання дорослих - донести до дітей знання правил власної безпеки, які допоможуть їм не потрапити у біду. Як запевнив директор дитячого табору «Орлятко» Анатолій Кожухаренко, всі вихователі та вожаті дуже відповідально відносяться до нагляду за дітьми. Під час відпочинку поблизу річки постійно знаходяться медичні працівники, а купання дітей проходить під наглядом «плавруків» із числа студентів фізкультурного факультету Полтавського національного педагогічного університету, які пройшли необхідну підготовку та знають як врятувати та надати першу допомогу потопаючому. Наостанок заходів діти подарували рятувальникам чудове танцювальне шоу.

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій переконані, що проведення подібних заходів допоможе зменшити кількість нещасних випадків із дітьми та організувати безпечний відпочинок молодого покоління.

02
03
04
05
06
07
08

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов