Про деякі нюанси оздоровлення в дитячих таборах в 2013 році.

Батьки у будь-який момент зможуть придбати путівку або скористатися пільговою

Літній оздоровчий сезон для дітей Полтавщини у розпалі. Деякі батьки, що мешкають у Полтаві, ще остаточно не вирішили, де саме слід відпочити їхній дитині (дітям). Щоб ліквідувати цю «білу пляму» журналісти звернулася до начальника служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Любові Векленко.

За її словами, будь-які бажаючі батьки зможуть придбати путівки у міських таборах «Олімпійські надії» (с. Соснівка Полтавського району) та «Супутник» (с. Михайлівка Диканського району). Вартість однієї путівки на 21 день у першому таборі складає 2,3 тис. грн., у другому — 2 тис. за зміну. До батьківських коштів може долучитися й Фонд соціального страхування х тимчасової втрати працездатності, якщо працюючи батьки здійснюють відповідні перерахування.

При цьому в «Олімпійських надіях» оздоровлюються та тренуються тільки діти-спортсмени, вихованці ДЮСШ Полтави.

На цей рік з міського бюджету на безкоштовне оздоровлення дітей пільгових категорій виділено 314 путівок. Всього ж з 27 травня по 13 червня поточного року забезпечено оздоровлення та змістовний відпочинок 2850-ти дітей у 41 пришкільному таборі при закладах, підпорядкованих управлінню освіти. На це з місцевого бюджету виділено 538,7 тис. грн., у тому числі за бюджетні кошти оздоровлено 1425 дітей пільгових категорій.

Хто ж такі «діти пільгових категорій»?

Це:

— Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

— Діти, що постраждали від наслідків стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

— Діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

— Діти з багатодітних сімей;

— Діти з малозабезпечених сімей;

— Бездоглядні та безпритульні діти;

— Діти-інваліди;

— Талановиті та обдаровані діти:

— Відмінники навчання;

— Лідери громадських організацій;

— Діти, що стоять на диспансерному обліку;

— Діти працівників бюджетної сфери;

— Діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Телефони:

КЗ ПДЗОВ «Супутник»: (095) 395 94 27, Кадучка С.Є.

СДЗОВ «Олімпійські надії» (095) 947 75 98, Скорик Н.С.

Телефон для довідок служби у справах дітей Полтавського міськвиконкому: (0532) 56 43 99, Векленко Любов Михайлівна, кімната 122 Полтавського міськвиконкому.

Батьки пільговиків, в принципі, вже заздалегідь подали заявки на оздоровлення та відпочинок дітей, тому зараз порадимо батькам дітей не пільгових категорій щодо необхідного переліку документів.

Таким батькам слід звернутися за вказаними телефонами до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку. Потім з отриманими від закладу платіжними документами звернутися до керівництва профспілкової організації за місцем роботи з проханням частково оплатити вартість путівки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов