В Лубнах презентували відкриття молодіжного дебатного центру.

В Лубнах відбулися презентації, метою яких було ознайомити громадськість з програмою «Молодіжний дебатний центр дитяча рада прав людини” та заохотити молодь до громадського життя, а також проінформувати про відкриття молодіжного дебатного центру.

Відкриття центру в Лубнах стало можливе завдяки проекту Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ».

Олександр Чепур, голова організації говорить : «Проект було спрямовано на правову освіту молоді та формування толерантного мультикультурного середовища в Полтавській області шляхом створення молодіжного дебатного центру».

З презентації присутні дізналися, що Молодіжний дебатний центр покликаний впровадити нові форми і методи роботи, які слугуватимуть зростанню громадської активності, навчатимуть, згуртовуватимуть громаду. Презентація була відмічена зацікавленістю молодих людей, адже саме молодь під час відвідувань Центру, отримає можливість «знайти себе» і своє місце у суспільстві. Крім цього, практичну користь отримають інші громадські, обласні , всеукраїнські організації , приватні підприємці , тренери, психологи та соціальні педагоги. Про це наголосила під час вітального слова начальник відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Пазенко Л.В.

А директор бібліотеки Сьомак В.І. торкнулася питання мешканці важливості допомагати один одному у роботі з молоддю.

Під час презентацій учасники мали можливість в черговий раз звернутися до поняття толерантності. Молодь дізналася також про те, що роблять волонтери, які пройшли навчання за програмою проекту. У цьому їй допомагали волонтери, які безпосередньо брали участь у подібних заходах та стали переможцями в обласному конкурсі проектів громадських організацій.

Крім того, вони передали у подарунок центру настінний годинник, які отримали від голови обласної ради під час участі у молодіжному форумі. Закінчилися подія урочистим розрізанням стрічки та тренінгом для молоді.

Нагадаємо, що проект реалізовувався за підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва, і заключним його етапом стане робота центру та розміщення соціальної реклами «Толерантність зробить нас краще».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов