В області контролюватимуть ціни на овочі «борщового набору»

В облдержадміністрації визначать комплекс заходів по врегулюванню діяльності споживчих ринків з метою покращення показників товарообігу Полтавщини.

Про це домовилися на нараді з питання розвитку роздрібної торгівлі в області, на чолі з заступником голови облдержадміністрації Оленою Адамович.

За результатами обговорення вирішено провести аналіз складових споживчого ринку, та їх питомої ваги. А суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які розпочали свою діяльність - зобов’язати звітувати за місцем розташування.

Також вирішили здійснити перевірку показників об’єктів торгово-роздрібних мереж та проконтролювати цінову політику супермаркетів. Зокрема підприємствам необхідно буде надавати інформацію щодо торгівельних надбавок на продовольчі товари сектору у Полтавській області Державної інспекції України з контролю за цінами.

Проведуть окрему роботу також і з ринками: визначать кількість об’єктів, які здійснюють роздрібну торгівлю, здійснять паспортизацію та інвентаризацію де це необхідно.

Крім того, особливу увагу звернуть на насиченість споживчого ринку та задоволення всебічного попиту населення. Особливо це стосується розширення асортименту овочевої продукції, овочів „борщового набору” нового врожаю та зниження цін на них.

Найближчим часом проведуть ярмарок вихідного дня, де для споживачів буде представлений вибраний асортимент продукції за рекомендованими доступними для споживачів цінами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов