АМКУ не дозволив Полтавській міськраді підняти тарифи на вивезення відходів.

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України не погодило проект рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про коригування тарифів на послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються Полтавським КАТП 1628».

Відповідно до чинного законодавства, виконком Полтавської міської ради надав до територіального відділення на погодження проект вищеназваного рішення, пунктом 1 якого передбачалось встановити скориговані тарифи на послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються Полтавським комунальним автотранспортним підприємством 1628.

Проте, територіальному відділенню не було надано економічного обґрунтування скоригованих тарифів на послуги. Зокрема, відсутність детальної розшифровки статей витрат, по яких проводиться коригування, що були враховані у діючих тарифах та на момент проведення коригування діючого тарифу (фонду заробітної плати; кількості паливо-мастильних матеріалів тощо), не дало можливості територіальному відділенню зробити висновок щодо економічного обґрунтування скоригованих тарифів.

Враховуючи вищенаведене, територіальне відділення не погодило проект рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про коригування тарифів на послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються Полтавським КАТП 1628».

«Органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю зобов’язані погоджувати з антимонопольними органами проекти нормативно-правових актів та інших рішень, які можуть вплинути на конкуренцію, зокрема щодо створення суб’єктів господарювання, встановлення і зміни правил їх поведінки на ринку, або такі, що можуть призвести до недопущення, усунення, обмеження чи спотворення конкуренції на відповідних ринках», - зазначив голова відділення Володимир Оніщенко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов