У Полтаві стартував ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців.

Сьогодні у Полтаві стартував ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед команд державних службовців, на яку прибули команди з усієї Полтавської області. Захід урочисто відкрив заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко. Він наголосив,що проведення таких заходів в області сприяє фізичному розвитку та здоровому способу життя. Особливу увагу варто звертати на залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою та спортом.

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя» в Полтавській області проведена певна робота по покращенню стану існуючої матеріально-технічної бази та будівництво сучасних спортивних споруд.  збудовані стадіони у місті Комсомольську і Кременчуці; оздоровчий комплекс під приміщення ДЮСШ в селищі Диканька; 17 площинних спортивних споруд таких як, футбольні поля, майданчики для пляжного волейболу, льодові майданчики для гри в хокей. Зараз на Полтавщині діє  57 спортивних шкіл, у яких займаються 17 тис дітей. Це велика команда, і ми задоволені, що більшість молодих людей прагне реалізувати себе в тому чи іншому виді спорту», – зазначив Валерій Пархоменко.

На сьогоднішніх змаганнях ОДА представляє начальник управління з питань фізичної культури і спорту Ігор Петраш. На спартакіаді прапор України підняли  минулорічні переможці капітани команд Оржицької, Решитилівської та Шишацької РДА. Цьогоріч державні службовці змагатимуться з волейболу, шахів та шашок, тенісу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов