На покращення спортивної бази в області витратили понад 48 млн грн.

Про це повідомив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя в Полтавській області проведена робота спрямована на покращення стану існуючої матеріально-технічної бази та будівництво сучасних спортивних споруд», – зазначив Валерій Пархоменко.

За його словами в області збудовані стадіони у місті Комсомольську і Кременчуці; критий плавальний басейн (25х11м) і спортивний зал з тренажерним обладнанням в Полтавському юридичному інституті Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого; оздоровчий комплекс під приміщення ДЮСШ в селищі Диканька; 17 площинних спортивних споруд таких як, футбольні поля, майданчики для пляжного волейболу, льодові майданчики для гри в хокей.

Також завершена реалізація обласної Програми будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям на 2008-2011 термін дії якої продовжили на 2012 рік. У рамках сієї приграми збудували 11 сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42х22 м 6 з них за рахунок обласного бюджету. Останнім часом введені в експлуатацію майданчики в селищах Диканьці, Шишаках, Білики Кобеляцького району та с. Піщане Кременчуцького району.

На даний час в області функціонують: 41 – стадіонів, 7 – плавальних басейнів, 695 – спортивних залів, 3 – споруди зі штучним льодом, 4 кінноспортивні бази, 3 – веслувально-спортивні бази та понад 2600 площинних спортивних споруд.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов