У Полтаві біля пам’ятника Скорботної матері встановлять новий меморіальний знак.

Питання щодо встановлення нового меморіального знаку на місці масовихрозстрілів та захоронень полтавців та військовополоненихвирішуватимуть днями на рівні обласної влади. Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації.

Деякі полтавські дослідники історичних подій вважають, що нинішній пам’ятник стоїть не на справжньому місці розстрілів. Справжній – той, який був встановлений 1967 року на відстані 100 метрів від теперішнього пам’ятника Скорботної матері.

– Багато років займаюся дослідженням Полтави в окупаційний період, зібрав чимало свідчень про те, як відбувалися розстріли євреїв у Пушкарівському парку, – каже Віктор Дмитренко. –1941 року німці розстріляли близько 4-5 тисяч людей, знаю це, бо в мене є архівні документи. Неподалік місця розстрілів стояв будиночок, у якому був замаскований кулемет. Ним розстрілювали людей. Євреїв пригнали на розстріл обманом, сказали, що вивозитимуть у Німеччину, а натомість знищили. Очевидці розповідали мені, що після розстрілів стогони з-під землі чулися тиждень. Я 26 років намагаюся добитися, аби пам’ятник жертвам масових розстрілів встановили на тому місці, де вони відбувалися, але поки що справа не рухається, нині там просто дорога, якою їздять автомобілі. До речі, є уже створений пам’ятник, кілька років припадає пилом на складі, його не можуть встановити через брак коштів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов