Якщо Полтаві дадуть 58 мільйонів, то новий спорткомплекс з’явиться у 2015 році.

За умови держфінансування спортивно-видовищний комплекс на вул. Петра Юрченка з’явиться у 2015 році

58,6 мільйонів гривень — це вартість спорудження спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування у Полтаві. Таку інформацію надав начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимир Годня.

Проектно-кошторисна документація на нову споруду (що на вул. Петра Юрченка, 1-а) обійшлася міському бюджету в 593,23 тис. грн., які були виділені у 2012 році.

УКБ за дорученням міського голови Полтави звернулося до Полтавської ОДА з проханням посприяти у виділенні фінансів з держбюджету. Так, у 2013 році заплановано отримати 10 млн. грн., у 2014 — 20 млн., у 2015 — 28 млн. грн.

За словами Володимира Годні, за умови початку фінансування протягом поточного року управління виконає роботи «у повному обсязі».

Нагадаємо, що спортивно-видовищний комплекс призначений для цілорічного обслуговування населення з метою навчання плаванню дітей і дорослих, занять груп загально-фізичної підготовки, а також проведення змагань з плавання.

Максимальна пропускна здатність комплексу в зміну:

дорослих — 100 чоловік;

дітей — 30 чоловік.

У комплексі передбачається 700 відвідувань за добу.

У розрізі теми не можна не згадати й про те, що будівництво спортивно-оздоровчого комплексу тривало з 2007 по 2009 роки за рахунок державного і обласного бюджету. Міський бюджет участі у цьому не брав. Загалом освоєно більше 10 млн.грн. Але куди і навіщо — невідомо й досі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов