Потрібна допомога Олегу Вараві

Вже третій день студенти-медики намагаються врятувати життя своєму товаришу. У студента третього курсу медичної академії Олега Варави діагностували рідкісну пухлину – естезіонейробластому (злоякісна пухлина мозку). Для операції родині потрібно 56 000 доларів. Батьки, родичі та друзі вже зібрали все що могли, але коштів не вистачає.

Студентське самоврядування за підтримки адміністрації академії організували збір коштів зі скриньками на вулицях Полтави. Близько ста студентів-волонтерів за два дні зібрали 40257грн і продовжують збирати далі. Медична спільнота міста, активно допомагає в зборі коштів: працівники обласного та міського відділів охорони здоров’я, мед. персонал обласноїлікарні та всіх міських лікарень, адміністрація та всі кафедри академії активно підтримують Олега.

Операція запланована на 21 червня. Залишилось вкрай мало часу, а зібрати ще необхідно близько 15 тисяч доларів. Не будьте байдужими до людського горя. Будь яка допомога не буде зайвою. Будь ласка, допоможіть!

Реквизити для допомоги Вараві Олегу

Отримувач Варава О.И. Код 33 858 100 37 РР 2620 51600 46 809 ПАТ "Мегабанк" МФО 351 629

Всеукраїнський БФ «Молодь за відродження»

р/р 26005610226 у Хорольському відділенні ПАТ «Полтава Банк»

ЄДРПОУ 38459388; МФО 331489

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов