Полтавці першими в Україні створили пасіку з диких бджіл.

Вперше в Україні науковці Полтавськоїдержавної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавілова створили промислову пасіку з диких бджіл.

Про це Новинам Полтавщини повідомили в Полтавськійдержавній сільськогосподарській дослідній станції ім. М.І. Вавілова.

За їхньою інформацією вихідні популяризаціїз 110 клонів зібрали на околицях Полтави. Дляштучного розведення цих комах відпрацювали технологію їхнього утримання та збудували робочі маточні та тепличні вулики.

Гніздові трубки для осмій виготовляють з стебел очерету з внутрішнім діаметром 6-12 мм, який заговляють взимку. Навесні вулики виставляють поряд з лотком із клонами. Їх потрібно ізолювати від дощу та прямих сонячних променів. Після поселення бджіл (кінець червня початок липня), вулики переносять у приміщення, де дозрівають кокони. При настанні холодів, коли сформувалися кокони, їх звільняють з коконів і зберігають у залізних коробках до весни.

Осмії в теплицях ефективно працюють у січні-лютому 20-30 діб, березні 15-20 днів, квітні 10-15, травні 7-10. Після цих строків, у тепличні вулики заносять нові партії проінкубованих бджіл.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов