АМКУ заборонив рекламу капсул «Спулан»

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала товариство з обмеженою відповідальністю «Віталіті» на 68 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Як встановило Відділення, суб’єкт господарювання розміщував відомості про капсули Спулан» як про препарат, що здатний діяти протягом 3-х діб та вирішити проблеми репродуктивної системи, нирок, а також має омолоджуючу дію, позбавляє від втоми та сумісний з алкоголем без зазначення застережень щодо його використання хворим на гіпертонію, хворим на серцеві захворювання та при індивідуальному несприйнятті компонентів продукту. Таким чином, наведені в рекламному тексті формулювання можуть створювати у споживачів враження що ця дієтична добавка має лікувальні властивості.

«Інформація про капсули «Спулан», що поширювалась у засобах масової інформації ТОВ «Віталіті» є неправдивою. Тож, реклама капсул «Спулан» є такою, що може ввести в оману її споживачів, тобто розцінюється як недобросовісна реклама», - підвів підсумки голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Під час визначення розміру штрафу адміністративною колегією територіального відділення враховано, що порушення вчинено повторно та той факт, що ТОВ «Віталіті» повідомило про припинення реклами капсул «Спулан», але жодних доказів, які б підтверджували даний факт Товариством надано не було.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов