У Полтаві з’явиться ще одна «Коффішка»?

Ласий шматок землі недалеко від площі Зигіна хоче прибрати до рук черговий підприємець

21 вересня минулого року в Полтаві навпроти ТРЦ «Київ» було самовільно знесено 9 дерев під два торгівельні павільйони. Завдяки небайдужим місцевим жителям та журналістам контролюючі органи припинили свавілля та оштрафували порушника (на 6 тис. грн.), яким виявилася фірма «Антарес». У минулому році ця історія закінчилася припиненням будівництва, а між двома ділянками, підготовленими під тимчасові споруди, з’явилися клумби. У березні цього року на місці квітів посадили кілька маленьких ялинок.

Але описана історія має, на жаль, неприємне для полтавців продовження. Журналісти  помітили, що шматок землі у людному місці недалеко від нової автостанції № 3 і місцевого ринку — дуже ласий. Поки що невідома нам особа на скандальному місці хоче звести не просто два павільйони, а дещо більше — судячи із свіжозалитого стрічкового фундаменту. Переконатися у цьому ви можете, поглянувши на фото.

Свіжозалитий стрічковий фундаментСвіжозалитий стрічковий фундамент

Про яку духовну столицю ми можемо говорити гостям Полтави, коли у нас, як гриби, ростуть «малі архітектурні форми», які захаращують вулиці і спотворюють історичний вигляд міста?

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов