Полтавським сім’ям, які мають проблеми з народженням дитини, дали шанс стати батьками.

Днями мережа клінік «Мать и дитя» презентувала в Полтаві соціальний проект «Дитина в кожну родину». Про сучасні репродуктивні технології та як подолати безпліддя, розповіла доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор клінік «Мать и дитя» Наталія Данкович.

За її словами допоміжні репродуктивні технології сьогодні – це вже не фантастика, а повсякдення:

«Ми займаємося складними формами безпліддя. Коли жінка у відчаї не знає куди їй йти, ми даємо їй шанс. На сьогодні практично не існує проблеми, яку не можливо вилікувати – на всі види безпліддя можна отримати медичну допомогу та народити довгоочікувану дитину.

Також вона зазначила, що причиною безпліддя подружньої пари досить часто (46-48%) є чоловічий фактор, який зазвичай залишається непомітним. І саме він може впливати на розвиток майбутніх дітей.

«Найперше, що ми робимо – це обстежуємо чоловіка за допомогою аналізу сперми. Досить часто чоловік з величезним здивуванням дізнається, що має суттєві відхилення в розвитку сперматозоїдів», – зазначила Наталія Данкович.

Крім цього лікар додала,  однією з частих причин неможливості зачати маля є пізній репродуктивний вік жінки 38-42 роки:

«Часто жінки до нас звертаються після 35 років і цей факт вже є проблематичним для отримання якісних клітин. Тому жінці, яка протягом року не може завагітніти, варто звернутися до експерта, щоб зрозуміти, що саме є причиною неможливості зачати малюка»

Багато пар чекають роками. Проте подружжя має бути проінформоване, про альтернативні можливості. Однією з таких можливостей може виявитися безкоштовне обстеження в мережі «Мать и дитя», що пропонується подружжю в рамках програми «Дитина в кожну родину». Цей проект націлений на підтримку подружніх пар з регіонів, які не можуть самостійно завагітніти і не мають можливості пройти експертне обстеження в своєму місті.

Програма безкоштовної діагностики включає: УЗ обстеження для визначення фолікулярного запасу у жінки, спермограмму для чоловіка, консультацію лікаря-репродуктолога. Хоча подібного обстеження може бути недостатньо для встановлення причини безпліддя, але дана діагностика допоможе визначити подальші кроки на шляху в подоланні проблеми безпліддя. Запис на безкоштовне обстеження в клініках «Мать и дитя» за телефоном: (044) 251-3-251.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов