На Полтавщині відбирають автомобілі для екстреної меддопомоги

На Полтавщині почали оновлювати базу санітарного автотранспорту станцій та підстанцій екстреної медичної допомоги більш сучасними та оснащеними за всіма вимогами згідно державних стандартів автомобілями.

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА.

«Ми зараз займаємося ретельним відбором автомобілів для екстреної меддопомоги з огляду на співвідношення «ціна-якість». Тому на наше запрошення приїхали представники компанії «АІС», – відзначив начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА 

abc-color.com

– 2 санітарнихавтомобілі українського виробництва, які нам репрезентували представники цієї фірми, створено на базі автомобіля «ГАЗЕЛЬ». Вони повністю укомплектовані всіма необхідними апаратурою та медикаментами, мають термо- та шумоізоляцію усіх поверхонь. Усі меблі медичного салону в автомобілях виконано на армованому каркасі, що значно збільшує строки їх експлуатації. Але ми маємо добре поміркувати, порівняти з пропозиціями інших виробників, а вже потім приймати рішення».  

Із досвідом діяльності ізраїльських колег у цьому напрямку ознайомився під час робочої поїздки у складі делегації Міністерства охорони здоров’я України директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак: «У Ізраїлі я побачив автомобілі типу В, вони є більш сучасними та більш укомплектованими відповідно до європейських стандартів. Ми маємо рухатись тим самим напрямком, оскільки 138 одиниць авто – майже 95% від наявних в нашій області, які мають терміни експлуатації по 8, 10, 13 років, необхідно оновити. Автотранспорт, що нам було представлено фірмою «АІС» – один з тих варіантів, який ми розглядаємо, бо до цього питання варто підходити дуже виважено».

Нагадаємо, що  обласна влада виділила 13,5 мільйонів грн для придбання у цьому році 25-ти одиниць автомобілів. Тобто кожну станцію екстреної медичної допомоги забезпечать новим автотранспортом.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов