На Полтавщині подешевшали яйця та сало

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у травні 2013р. по Полтавській області становив 100,0%, по Україні – 100,1%.

За даними Головного управління статистики у Полтавській област, на споживчому ринку області у травні 2013р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,3%. Найбільше (на 17,1%) подешевшали яйця. Знизились в ціні сало на 7,1%, молоко – на 1,7%, сир і м’який сир (творог) – на 0,8%, продукти переробки зернових, риба та продукти з риби, олія соняшникова – на 0,2%, м’ясо та м’ясопродукти – на 0,1%. Разом з тим зросли ціни на цукор на 2,6%, фрукти – на 2,3%, овочі – на 2,2%, макаронні вироби, масло – на 0,1%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 1,0%, у тому числі тютюнові вироби – на 1,3%, алкогольні напої – на 0,7%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,9% сталося через збільшення вартості транспортних послуг на 3,7% (а саме: перевезень автодорожнім пасажирським транспортом – на 4,4%, залізничним – на 0,3%), транспортних засобів – на 1,1%. Проте на 0,4% подешевшали паливо та мастила.

Ціни у сфері відпочинку і культури знизились на 0,3%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – на 0,1%. Водночас на 0,1–1,2% підвищились ціни у сфері ресторанів та готелів, охорони здоров’я, зв’язку. Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, одяг і взуття, послуги освіти в цілому залишились на рівні попереднього місяця.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов