Полтавці взяли участь у міжнародній конференція «ABC: Ukraine & Partners».

У Києві на НСК «Олімпійський» проходить міжнародна конференція «ABC: Ukraine & Partners», в якій взяла участь полтавська делегація на чолі з заступником голови – керівником  апарату  ОДА Валерієм Пархоменком.

 Це перший в Україні щорічний бізнес-форум, який ставить перед собою мету показати міжнародному бізнесу, куди і як варто інвестувати в Україну.

Як повідомив заступник керівника області, представники Полтавщини взяли участь у засіданні круглого столу «Від Євро 2012 до Євробаскету 2015 і Зимової Олімпіади 2022».

«Учасники засідання  розглянули питання виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо будівництва спортивних майданчиків, підготовки юних спортсменів та популяризації здорового способу життя», – зазначив Валерій Пархоменко.

Програма конференції передбачає 16 панельних дискусій та круглих столів з найактуальніших питань української економіки, зокрема, агропромислового сектора, ІТ-галузі, фармацевтики.

У ній беруть участь представники міжнародних корпорацій і фінансових структур, українські та закордонні бізнесмени, політики, високопоставлені чиновники, дипломати представники наукових кіл, економічні експерти та журналісти.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов