Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради ініціювала проведення благодійної акції по здачі крові.

Коли життя тече в звичному руслі, ми не помічаємо проблем оточуючих. Але аварії та операції відбуваються щодня, і перше, що потрібно для порятунку людини, - це кров. Сьогодні в світі відзначають Всесвітній день донора крові. Це особливий день, що відзначається на честь безоплатних донорів крові. Він координується Всесвітньою організацією охорони здоров'я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.

13-14 червня комунальна установа "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради ініціювала проведення благодійної акції по здачі крові. Директор установи Анатолій Безпалюк власною участю показавприклад молоді та привітав медичний персонал з професійним святом, що наближається.

Небайдужих молодих осіб зібралося чимало, але як виявилося стати донором може не кожен. Існують певні медичні та соціальні протипоказання до донорства крові та її компонентів. Серед проблем, які стали завадою до здачі, можемо виділити наступні: донор повинен важити не менше 55 кг, температура тіла, виміряна перед крововіддачею, повинна бути не вище 37 ° С; показники тиску та пульсу повинні знаходитися в межах норми та ін.Донорами стали 50 осіб, які не мали протипоказань до здачі крові.

Як дізналися новоспечені донори, періодично здавати кров корисно. Після здачі виробляються нові клітини. А все молоде, природно, краще працює. У деяких елітних клініках здача крові - омолоджуюча процедура. Спортсмени використовують цей метод в якості тренування організму і підготовки до стресових ситуацій. Якщо у людини підвищений тиск, то здача крові сприяє нормалізації тиску.

Виходить, що здавати кров корисно. З одного боку, людина нормалізує свій тиск, покращує кровообіг. З іншого - допомагає тому, кому ця кров життєво необхідна. Не менш важливий моральний аспект такої процедури: усвідомлення того, що саме ти врятував життя людині, підвищує самооцінку, дає відчуття умиротворення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов