Проводяться підготовчі заходи щодо протипожежного захисту в період збирання врожаю 2013 році

На сьогоднішній день однією з найважливіших завдань в аграрному секторі є збереження майбутнього врожаю. Тому саме зараз, ще до початку збирання зернових, необхідно виконати всі підготовчі заходи, зокрема з питань забезпечення пожежної безпеки об’єктів агропромислового комплексу.

На виконання окремого доручення Полтавської обласної державної адміністрації Диканським районним сектором Управління ДСНС України у Полтавській області спільно з Управлінням агропромислового розвитку Диканської райдержадміністрації та за участі представників сільськогосподарських підприємств району проведено нараду з питань захисту врожаю 2013 року від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Під час наради були доведені основні вимоги пожежної безпеки під час збирання, зберігання та переробки зернових культур, розглядалися питання забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору району, сільськогосподарських машин в період збирання врожаю, а також комплектування пожежної та пристосованої для гасіння пожеж техніки необхідним пожежно-технічним обладнанням.

З метою відпрацювання практичних навичок, правильності та ефективності використання рятувального та пожежно-технічного обладнання, а також чіткої та злагодженої взаємодії особового складу пожежно-рятувальної частини №11 смт. Диканьки та добровільних пожежних формувань сільгосппідприємств району на базі ТОВ «Диканський млин» були проведені навчання з ліквідації умовної надзвичайної події пов’язаної з гасінням пожеж на об’єктах зберігання зернопродуктів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов